Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 335 €
- 4. 4. 2024 - 335 €
- 15. 1. 2024 - 334 €
Popis produktu
Váľanda JUDIT P je pohodlná posteľ s úložným priestorom na príležitostné alebo každodenné spanie. Posteľ možno umiestniť do detskej či študentskej izby, hosťovskej izby, do penziónov alebo na chaty. Plocha na spanie má rozmery 80x200 cm. Jadro tvoria pružiny Bonell, ktoré poskytujú príjemné sedenie. Výška ložnej plochy je 40 cm. Korpus je čalúnený čiernou látkou (Mura 100) a sedenie vzorovanou látkou (M35). Posteľ je na výber v ľavom aj v pravom prevedení.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 63 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Set | Vrátane matraca |
| Materiál | Čalúnené |
| Druh | Váľanda |
| Čalúnenie | Látka |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 63.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.788 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Judit P |
| Hĺbka sedadla (cm) | 80 |
| Výška sedadla (cm) | 40 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 80 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 80 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Čierna / vzor (M35) |
| Prevedenie poťahu | Čierna |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Úložný priestor |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Pre počet osôb | 1 |
| Orientácia | Pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Valenda vyhovuje
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu! Sme radi, že Vám válenda vyhovuje a splnila Vaše očakávania. Prajeme Vám, aby Vám dobre slúžila dlhé roky. Ak by ste v budúcnosti čokoľvek potrebovali, sme tu pre Vás! S pozdravom, Nabbi
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom

































