Odporúčame
Dvojdverová komoda so zásuvkami Neston 1600-2D/3DR - biela / dub wotan
Rozmery 80×160×40 cm
História cien
- 23. 5. 2026 - 117 €
- 17. 4. 2024 - 117 €
- 3. 4. 2024 - 123 €
- 12. 2. 2024 - 131 €
- 15. 1. 2024 - 154 €
Popis produktu
Priestranná dvojdverová komoda so zásuvkami NESTON 1600-2D/3DR Vám pomôže uskladniť všetky potrebné veci. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 160,1x40x80 cm. Farebné prevedenie je v kombinácii farieb biela a dub wotan, dopĺňajú elegantné čierne úchytky. Na jej výrobu boli použité kvalitné materiály ako DTD (drevotriesková doska) či pevné kovanie. Hrúbka pevného korpusu drevotriesky má rozmery 16 mm, predné dosky majú taktiež 16 mm. Hrana ABS je 0,5. Štýlový dizajn komody je ozvláštnený zrezaním dvierok do uhlu 45°. Zásuvky sú vybavené teleskopickým kovaním. Krásna a praktická komoda sa stane Vaším každodenným pomocníkom.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha s obalom výrobcu | 62 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.122 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Neston 1600-2D/3DR |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / dub wotan |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Štýlový dizajn |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | Teleskopické kovanie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Nábytkový systém | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Smer otvárania dverí / dvierok | Doľava aj doprava |
| Strana zásuviek | Ľavá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom











