Porovnajte ceny od 22,9 € do 29,9 € v 2 e-shopoch:
Dlažba Maryland Gris 20x120 R
Rozmery 20×120 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 22,9 € do 29,9 €:
Popis produktu
Vzhľad dreva Dlažba Gres 9 mm 1. trieda Imitácia Dreva R10 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
Rozmery
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Vnútorné, Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Protisklz | Ano |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Farba | Sivá |
| Povrch | Mat |
| Hrúbka | 9 mm |
| Počet kachličiek v balení | 5 ks |
| Oteruodolnosť pei | PEI 3 |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 20x120 |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, WC, Obývačka, Chodba, Krb, Spálňa, Schody Interiér, Schody Vonkajšie, Balkón, Terasa, Chodník, Záhrada, Bazén, Garáž |
| Druh | Dlažba, Obklad |
| Vzhľad | Imitácia Dreva, Matný |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Séria | Maryland |
| Protišmyk | R10 |
| Kvalita | 1. trieda |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |
Podobné produkty

Dlažba Maryland Gris Anti-Slip 20x120 R
20×120 cm, vonkajšia, keramická
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Multi Frassino grey 15x60 cm mat FRAS156GR
Vnútorná, s imitáciou dreva, matná
Skladom
Schodovka Rako Alba hnědosivá 30x120 cm mat DCPVF732.1
Keramická, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dlažba Maryland Gris 29,5x120 R
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Skladom
Dekor Rako Alba šedá 30x60 cm mat DDPSE733.1
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Fineza Alpina beige 15x60 cm mat ALPINA156BE
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obklad Ducale Moon 29,5x120 R
30×120 cm, vonkajšia, keramická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Rako Alba hnědosivá 30x60 cm pololesk DAPSE732.1
30×60 cm, keramická
Skladom
Schodovka Rako Mixtone nature 30x120 cm mat DCPVD887.1
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Vibes 69BS ASRM 60x90x2
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Rako Alba hnědosivá 60x60 cm mat DAR63732.1
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Fineza Scout bianco 20x120 cm mat SCOUTBI
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Pastorelli New Classic beige 60x120 cm mat P011711
Keramická, matná
Skladom
Schodovka Rako Shade almond 30x120 cm mat DCPVD890.1
Keramická, matná
Skladom
Dlažba Rako Alba hnědosivá 30x60 cm mat DARSE732.1
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
Schodovka Rako Alba sivá 30x60 cm mat DCPSE733.1
30×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Sokel Rako Saloon svetlo hnedá 7x60 cm mat DSASP747.1
S imitáciou dreva, matná
Skladom
Dlažba Belfast Ash Anti-Slip ESP. 29,5x120x2
30×2 cm, vonkajšia, keramická
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Rako Alba hnědosivá 60x120 cm lappato DAPV1732.1
Skladom
Sokel Rako Piazzetta béžová 8,5x45 cm mat DSAPM787.1
Keramická, matná
Skladom
Sokel Rako Piazzetta slonová kosť 45x8,5 cm mat DSAPS786.1
Matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Fineza Coastline grigio 15x90 cm mat COASTLINEGR
S imitáciou dreva, matná
Skladom
Dlažba Fineza Carve nexo grey 60x120 cm mat NEXOGR612CAR
Keramická, matná
Skladom
Dlažba Peronda Mumble hueso 20x120 cm mat MUMBLEH
S imitáciou dreva, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Schodovka Rako Saloon svetlo hnedá 30x120 cm mat DCPVF747.1
Keramická, s imitáciou dreva, matná
Skladom
Obklad Craft Asphalt Grit 40x120 R
Keramická, vnútorná, s imitáciou dreva
Na odoslanie o 2 týždne
Schodovka Rako Porfido béžová 30x60 cm mat / lesk DCPSE813.1
30×60 cm, keramická
Skladom
Dlažba Rako Alba sivá 60x60 cm mat DAR63733.1
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Fineza Carve stream natural 60x120 cm mat STRENA612CAR
Keramická, matná
Skladom
Obklad Urbiko 156W 15x60
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba RAKO Era biela 45x45 cm mat DAR4G706.1
Matná
Skladom
Dlažba Geotiles Cimbra perla 60x120 cm mat CIMBRA612PE
Keramická, matná
SkladomNajlepšie produkty od Kachlickovo.sk

Dlažba Arkety Sand 60x60 R
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Dlažba Ducale Cedar 60x120 R
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Wood Gres Brown 30x60 SGR123-1
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Ducale Cedar 20x120 R
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Obklad Fox Graphite Pulido 120x240 BA
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Stoneland Ivory Anti-Slip ESP. 120x120x2 R
Na stenu, na podlahu, klasická
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Unik Ivory Natural 60x60 R
Vonkajší, keramický, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Arkety Grey 60x120 R
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
Dekor Wires Clinker Dark 33,3x100 R
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Cerstone Grey 60x60
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Obklad Ozone Taupe Mosaico Antique 30x90 BA
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba BRXT Brixstone 36B RM 30x60
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Neptun Grey 30x60
30×60 cm, protišmyková, vnútorná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dlažba Breccia 120x60 5mm BA
120×1 cm, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
Dlažba Onyx Bleu Pulido 120x120 R
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Arkety Sand Anti-Slip ESP. 60x120x2 R
120×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Dlažba Viatam Ash 60x60x2
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Dlažba Pienza Miele Pulido 60x60 R
60×1 cm, do kúpeľne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne


