Odporúčame
Otočné kreslo Dalio - béžová / buk
Rozmery 82×58×61 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 109 €
- 4. 9. 2024 - 109 €
- 4. 4. 2024 - 139 €
- 15. 1. 2024 - 137 €
Popis produktu
Krásne otočné kreslo DALIO má netradičný dizajn, ktorý si získa srdce nejedného z nás. Vyniká nielen svojím štýlom, ale aj pohodlím, ktoré ponúka. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 58x61,5x82,5 cm. Výška sedu je 48 cm, hĺbka sedu je 45 cm a šírka sedu je 58 cm. Výška chrbtovej opierky je 40 cm a šírka chrbtovej opierky je 50 cm. Na čalúnenie kresla bola použitá kvalitná béžová látka. Jeho stabilitu zabezpečujú masívne bukové nohy. Určite oceníte aj funkciu otáčania. Maximálna nosnosť kresla je 110 kg a je dodávané v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 58 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 61 cm |
| Výška: | 82 cm |
Parametre
| Dekor | Buk |
|---|---|
| Materiál sedáku | Látka |
| Čalúnené | Ano |
| Vlastnosti | Otočné |
| Váha s obalom dodávateľa | 11 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1885 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Dalio |
| Šírka sedadla (cm) | 58 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 45 |
| Výška sedadla (cm) | 48 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 110 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Béžová / buk |
| Prevedenie poťahu | Béžová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masívne drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Taburetka | Nie |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Otočné kreslo |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Látka / masívne drevo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom








