Odporúčame
Regál Ulimi - biela / betón
Rozmery 180×80×30 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 167 €
- 4. 4. 2024 - 167 €
- 15. 1. 2024 - 164 €
Popis produktu
Viacúčelový regál ULIMI si budete pochvaľovať nielen vy, vďaka jeho jedinečnému dizajnu ho budú chváliť aj iní. Vystavenie dekorácií, fotografií, uloženie rôznych drobností či predmetov.Na to všetko Vám regál rád poslúži. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 80x30x180 cm, na jeho výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD (drevotriesková doska). Vo farbách betón a biela pôsobí veľmi nadčasovo a dôstojne. Dodávaný je v demonte, ide o kvalitný slovenský výrobok.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Štýl | Industriálny |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0678 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 40 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Ulimi |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Biela / betón |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet poličiek | 3 |
| Počet sekcií | 6 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DRC600W 58 cm - hnedá
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom































