Odporúčame
História cien
- 23. 5. 2026 - 49 €
- 12. 8. 2024 - 49 €
- 17. 4. 2024 - 50 €
- 3. 4. 2024 - 54 €
- 15. 1. 2024 - 64 €
Popis produktu
Zrkadlo na stenu BAFRA je dokonalým zjednotením všetkých Vašich predstáv. Bude krásnym oživením interiéru, vo farebnom prevedení dub artisan sa zladí ku každému interiéru. Rozmery zrkadla sú (ŠxHxV): 80x3x70 cm. Na nábytok zo spálňovej kolekcie BAFRA budete pyšní. Moderné spracovanie kvalitnej laminovanej DTD (drevotriesková doska) s hrúbkou 16 mm a s odolnými ABS hranami Vám dodá pocit bezpečnosti a istoty. Nakombinujte si spálňu snov so sektorovým nábytkom Bafra. Zrkadlo je dodávané v monte.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Materiál rámu | Drevo |
| Rám | Bez rámu |
| Štýl | Moderný |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0216 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 8 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Bafra |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub artisan |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / sklo |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Materiál | Laminovaná DTD / sklo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Zrkadlo je pekné jednoduche
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom














