Vše v pořádku
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Rozmery 120×200 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieNajlepšia cena za posledných 30 dní: 19,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vyberte si to správne prestieradlo pre najdokonalejšie pohodlie pri spánku. Bavlnené jersey prestieradlo si zamilujete vďaka jeho jemnosti a priedušnosti materiálu. Výhodou je aj ľahká údržba. Prestieradlo je opatrené gumou všitou v tunele.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Jersey, Bavlna |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Farba | Modrá |
| Gramáž | 135 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 120 x 200 cm |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 120 x 200 cm |
| Výrobca | Bellatex |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Vše v pořádku
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Som spokojná
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Som spokojná a odporúčam.
Kvalitná a praktická plachta. Navyše farebne ladí s posteĺným oblečením.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Krásna, kvalitná plachta.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Super
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey
Skladom
Jersey
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Jersey
Skladom
Jersey
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo