Odporúčame
Nočný stolík Zele KOM1S - dub wotan / biely lesk
Rozmery 38×50×41 cm
História cien
- 30. 4. 2026 - 87 €
- 8. 8. 2024 - 87 €
- 17. 4. 2024 - 52 €
- 3. 4. 2024 - 57 €
- 15. 1. 2024 - 61 €
Popis produktu
Vyskladajte si domov snov s kolekciou Zele. Nočný stolík ZELE KOM1S z tejto unikátnej kolekcie je tu k Vašim službám, aby sa postaral o Váš dokonalý komfort. Úlohou kolekcie Zele je vytvoriť harmonický a moderný domov, ktorý bude útočiskom pre celú rodinu. Sympatický vzhľad pramení v príjemnom a útulnom farebnom prevedení prírodného dreva dub wotan a bieleho lesku. Jednoduché línie a minimalistický dizajn zdôrazňujú charakter nábytku, ktorý vytvára ten pravý pocit domova a pokojnú atmosféru. Stolík ponúka bohatý úložný priestor, ktorý určite oceníte. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 50x41x38,5 cm. Vyžaduje jednoduchú montáž, no po nej už môžete naplno využívať výhody tohto skvelého pomocníka.
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 38 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Dekor | Dub |
| Značka | BLACK RED WHITE |
| Typové označenie | Zele KOM1S |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Dub wotan / biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Fóliovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Fóliovaná DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Fóliovaná DTD |
| Výrobca | BLACK RED WHITE |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Plastový záhradný vozík IWO85C 85 l - čierna
71×79 cm, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Záhradný gril MIR-404 - čierna / chróm
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Trampolína Jumper PRO 305 cm - čierna / oranžová
256×305 cm, okrúhla
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
















