Odporúčame
TV stolík Holten RTV2S - biela / dub wotan / biely lesk
Rozmery 60×156×42 cm
História cien
- 20. 5. 2026 - 181 €
- 18. 7. 2024 - 181 €
- 15. 1. 2024 - 213 €
Popis produktu
TV stolík HOLTEN RTV2S je tým pravým nábytkom do Vašej obývačky. Práve striedanie farebného prevedenia dokáže stolík zvýrazniť a tak dodať Vašej domácnosti moderný kúsok. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 156x42x60,5 cm. Kolekcia nábytku Holten sa vyznačuje nádherným farebným prevedením dub wotan s kombináciou bieleho korpusu. Biely lesk na predných plochách jednotlivých prvkov dodáva trendový vzhľad umožňujúci moderné usporiadanie interiéru.
Rozmery
| Šírka: | 156 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | Na nožičkách |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Farba | Biela |
| Značka | BLACK RED WHITE |
| Typové označenie | Holten RTV2S |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Biela / dub wotan / biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / fóliovaná MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 1 |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Materiál | Laminovaná DTD / fóliovaná MDF |
| Výrobca | BLACK RED WHITE |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom




