U nás

Kto sme

Sme technologický startup, ktorý mení to, ako ľudia nakupujú nábytok a dekorácie. Hľadáme nadšencov, ktorí spolu s nami budú neustále zdokonaľovať riešenia, ako doviesť užívateľov k ich vysnívanému bývaniu.

Každodenne pracujeme s technológiou strojového učenia a umelej inteligencie, zdokonaľujeme kategorizáciu produktov a hľadáme nových obchodných partnerov. Zároveň je pre nás dôležitá orientácia na koncového užívateľa. Chceme, aby bolo Biano vidieť a usilujeme sa o to, aby naše technológie prinášali ľuďom reálny úžitok.

Našim cieľom je raketový rast, preto u nás majú šancu ovplyvňovať chod a rozvoj spoločnosti všetci. U nás sa skrátka bude cítiť ako ryba vo vode každý, kto premýšľa mimo zabehnuté koľaje a chce sa rozvíjať, nie iba napĺňať tabuľkové role. Zatiaľ fungujeme v 8 krajinách (SK, CZ, HU, NL, RO, BR, PT, GR), ale plánujeme ďalšiu expanziu.

"U nás sa skrátka bude cítiť ako ryba vo vode každý, kto premýšľa mimo zabehnuté koľaje a chce sa rozvíjať."

Občerstvenie, ovocie, pravidelné raňajky, polievky každú stredu

Zdieľame skúsenosti s ďalšími projektmi úspešnej skupiny MITON

Vyznávame slobodu v kombinácii so zodpovednosťou - flexibilná pracovná doba alebo home office nie je problém

Podporujeme, aby naši kolegovia športovali, k tomu je možné zriadiť Multisportku

Pre záujemcov zabezpečujeme lekcie angličtiny

Podnikáme spoločne veľa ďalších aktivít. Radi vyrazíme na vodu či bicykle alebo si zahráme volejbal

Sme mezinárodný tím plný nadšených mladých ľudí, ktorých práca skutočne baví

Naše oddelenia

Marketing

Marketing je najväčšie oddelenie v Biane. Sústredíme sa predovšetkým na performance, kľúčová je pre nás automatizácia. V rámci jedného marketplace optimalizujeme vyše tisíc obchodov, s ktorých dátami pracujeme. Záleží nám ale i na tom, aby sme čo najlepšie poznali našu cieľovú skupinu a dali jej vedieť o všetkých výhodách, ktoré Biano ponúka.

IT

Pre všetky oddelenia IT je kľúčová automatizácia. Staráme sa o to, aby marketplace fungoval rýchlo a spoľahlivo. Väčšinu našich technológií vyvíjame sami in house. Kombinujeme tradičné metodiky s modernými, nebojíme sa cloudu ani on-premise riešenia a vieme to s Terraform i Ansible.

Bussines development/Sales

Business development tím nadväzuje spolupráce s novými partnermi, stará sa o tých stávajúcich a neustále optimalizuje ich výsledky. Partnerom tiež pomáhame expandovať do ďalších krajín, radíme s implementovaním našich nástrojov aj s marketingom.

Produkt

Hlavným cieľom produktového oddelenia je inovovať všetky projekty spoločnosti Biano. Dbáme na to, aby sa naše stránky užívateľom a obchodným partnerom ľahko používali. Definujeme produktové priority, vyvíjame nové projekty a zodpovedáme za ich UX. Dôležitou súčasťou nášho oddelenia je Content tím, ktorý sa stará o katalóg produktov, denne pracuje s rôznymi kategorizačnými nástrojmi, pripravuje sezónne ponuky a spravuje nastavenia kategórií.

SEO

Hlavnou náplňou práce SEO tímu je analyzovať to, čo ľudia hľadajú a ako. Usilujeme o to, aby sme získali čo najviac užívateľov z organického vyhľadávania a zvýšili popularitu obsahu na našom webe.