Hlavné menu

Vyhľadávajte podľa obrázka: Ako to funguje?

Objednávate si jedlo online, porovnávate cenu vašej dovolenky alebo elektroniky online, bez mobilu nedáte ani ranu? Tak prečo nakupujete nábytok postarom? Spustili sme vyhľadávanie podľa obrázka, ktoré ako prvé umožňuje porovnať cenu nábytku. Nakupujte chytro!
Rozhodli sme sa to zmeniť!


BIANO spúšťa vyhľadávanie podľa obrázka. Stačí nahrať screenshot alebo uložený obrázok a je hotovo! BIANO za vás na všetkých eshopoch nájde rovnaké alebo podobné produkty, ktoré umožní usporiadať podľa ceny, alebo napríklad podľa toho, či sú skladom.


Ako to funguje


Poznáte to, vyberiete si nejaký kus nábytku, ale stále to nie je ono. Je veľmi drahý, nie je skladom, dizajnu proste niečo chýba ... Pre tieto situácie je tu vyhľadávanie podľa obrázka od Biana. Stačí nahrať produktovú fotku a môžete prechádzať podobné varianty a vybrať si tú najlepšiu presne pre vás. Pozrite sa na pár príkladov, ako to môže fungovať:

Dva rovnaké kusy nábytku za odlišnú cenu. Overte si, či to niekde nemajú lacnejšie!
Uistite sa, že je to vážne ten pravý. Po nahratí obrázka si môžete prezrieť podobné varianty a nájsť takú, ktorá vám bude vyhovovať ešte viac.

Skúste to!


Hľadajte ružovú ikonu s foťákom na homepage alebo pri prechádzaní akejkoľvek kategórie na webe.