Tipy na vianočné darčeky

Lámete si hlavu s tým, čo by vaši blízki mali tento rok od vás nájsť pod stromčekom? Vyriešili sme to za vás a vybrali na Biane tie najkrajšie darčeky pre deti, starých rodičov, rodinu, pre ňu a pre neho, ktoré nakúpite pohodlne z domova.

Fultext

Ani my v Biane sme si s vianočnými darčekmi tento rok (zase) nevedeli rady. Ale pretože viac hláv viac vie, premýšľal nad nimi celý náš tím a skvelých praktických, krásnych a dizajnových darčekov našiel na Biane rovno niekoľko stoviek! Žiadne strachy, vykúpiť ich všetky nestihneme, takže sa s vami o svoje nápady radi podelíme. Tu je malá ochutnávka.

Až vianočné darčeky vyberiete a nakúpite, nezabudnite ich tiež krásne zabaliť. Biela a zlatá je po ervenej a zlatej najobľúbenejšou vianočnou farebnou kombináciou.

Darčeky pre deti

Iskria im oči, keď po štedrovečernej večeri napäto sedia pri stole a nedočkovo poposedávajú, aby už už začuli zvonček, ktorým sa Ježiško ohlasuje, nadšenie z rozbalených darčekov dávajú najavo vyskotom a hopsaním do výšky. Vidieť tú dychberúcu detskú radosť, patrí k tým najkrajším vianočným okamihom. Preto sme pre všetky deti od tých najmenších až po veľké slečny a chlapcov vyberali darčeky naozaj starostlivo, či už išlo o hračky alebo praktickejšie veci. 
TIP: Nepodceňujte u detí zmysel pre dizajn - aj trojročný drobček si rád vyzdobí svoju izbičku nejakou peknou dekoráciou.

Objavte vianočné darčeky pre deti:

17,39 EUR Maznacia hračka Done by Deer Zebee

-33%

7,99 EUR 11,99 EUR Bavlnená obojstranná obliečka na vankúš Moshi Moshi Panda Garden, 50 × 30 cm

-18%

20,29 EUR 24,79 EUR Sada 2 ružových kufríkov Done By Deer Suitcase

41,46 EUR Dětské nástěnné hodiny s tygrem JIP0903

Darčeky pre ňu

Ženy bývajú už od raného veku parádnice s veľkým zmyslom pre detail a kvalitu, s vycibreným estetickým cítením. Vianočné darčeky sme vyberali pre všetky typy žien - éterické študentky, praktické gazdinky, vyťažené mamičky i sebavedomé manažérky. Čím ju potešíte vy?

Objavte vianočné darčeky pre ňu:

55,00 EUR Taburetka Glasgow ružová

  • Doprava zadarmo

18,33 EUR Tanieriky Tanssi 9,5cm, 2ks Iittala

14,09 EUR Hrnček Magpie Birdy, 295 ml

30,90 EUR Eglo Eglo 95788- Stolná lampa CARLTON 2 1xE14/60W/230V EG95788

  • Doprava zadarmo

Darčeky pre neho

Vybrať vhodný darček pre muža býva každoročne snáď to najťažšie pre všetkých z nás. Ale keď sme v Biana dali hlavy dokopy, vymysleli sme aj pre našich partnerov, kamarátov a oteckov, celkom dosť darčekov. Pri výbere sa riaďte vždy ich koníčkami, tým, čo majú radi alebo tým, čo je pre nich typické. A tiež nezabúdajte na ich večne chlapčenskú dušu. Potom sa vám už nestane, že by ste sa netrafili.

Objavte vianočné darčeky pre neho :

Darčeky pre rodinu

Veľakrát je jednoduchšie vybrať jeden spoločný darček pre celú rodinu alebo mladý pár, ktorý práve zariaďuje svoje prvé spoločné bývanie. Alebo niekedy chcete dať svojim blízkym ešte nejakú maličkosť, ktorá sa úplne nehodí pre ňu, pre neho ani pre deti, ale využijú ju všetci. A presne na také darčeky sme mysleli tiež.

Objavte vianočné darčeky pre rodinu:

33,29 EUR Čajová kanvica Retro Sagaform

370,29 EUR Žltý nástenný vešiak &New Twigs

  • Doprava zadarmo

Darčeky pre prarodičov

Všetky babičky a deduškov zaručene vždy poteší niečo praktického. Keď je to navyše aj krásne (alebo aspoň mäkké a hrejivé) úspech je neodvratný.

Objavte vianočné darčeky pre starých rodičov:

24,81 EUR Kuchynská chňapka Hauki, sivá Marimekko

19,60 EUR Biela zástera Clayre & Eef Doll

8,50 EUR Hrnček Churchill China Himalayan Flowers, 380 ml