Hlavné menu
Rady, tipy, nápady

Štýlové vychytávky do školy

Pripravili sme pre vás tipy na školské vychytávky a štýlové produkty mimo povinnej výbavy, vďaka ktorým bude váš pobyt v škole trochu veselší a farebnejší.

https://unsplash.com/photos/19OO-woeERY

September je za nami a pomaly si už všetci školáci a študenti zvykli na pravidelný školský režim. Kúpu povinnej výbavy do školy, ktorú ste absolvovali na začiatku školského roka, už teda máte za sebou. Dnes sme si pre vás pripravili tipy na školské vychytávky a štýlové produkty, vďaka ktorým bude váš pobyt v škole trochu veselší a farebnejší.

Štýlový diár a zápisník

S novým školským rokom si musíme pamätať nielen nové mená a rozvrhy, ale aj všakovaké termíny, od rodičovského združenia až po termín testu z biológie. Diáre a zápisníky rozhodne nepatria iba do pracovného života a na pracovný stôl. Zorganizujte si všetko do bodky vďaka špeciálnym školským diárom a poznámkovým zápisníkom. Súčasťou tých lepších zápisníkov je už rovno aj pero.

Desiatový box

Pre všetkých, ktorí tvrdia, že ich najobľúbenejším predmetom je prestávka, máme tip, ako si tú obednú môžu ozvláštniť. Chlebík zabalený v potravinárskej fólii je už predsa pasé! Doneste si desiatu či obed v štýlovom a netradičnom desiatovom boxe s veselou potlačou. Na výber sú už rôzne dózy a krabičky, súčasťou tých “vymakanejších” je zároveň aj miska na šalát či príbor. S tým správnym motívom na boxe nebudete mať s takýmto obedom problém ani vyberavý stredoškolák.

Veselé vrecko na prezuvky

Či už potrebujete vrecko na prezuvky, na úbor na telesnú výchovu či na tréning po škole, malé a ľahké sťahovacie vrecká sa postarajú o to, že nebudete prezuvky a jednotlivé časti úboru loviť po celej školskej taške a strácať v šatni v telocvični. Navyše si vďaka širokému výberu štýlov a motívov môžete vybrať taký, čo bude dokonale ladiť s vaším štýlom.

Stieracia mapa sveta

Či už na hodinu geografie alebo na stenu do internátnej izby, stieracia mapa je nielen skvelým pomocníkom na vzdelávanie, ale zároveň aj štýlový doplnok na stenu. Majte prehľad nielen o precestovaných krajinách, ale o polohe štátov vo všeobecnosti. Túto pomôcku zaraďujeme do sekcie “Učenie hrou”.

Štýlový batoh s vreckom na laptop

Študenti, ktorí sa presúvajú na internáty, potrebujú v batohu nielen priestor na skriptá a poznámky, ale hlavne na notebook. Naším favoritom je batoh, ktorý vyzerá skôr ako batoh na piknik než do školy, má kožené pracky  a je z mimoriadne odolného materiálu, takže aj keď zmoknete, nemusíte sa o svoje veci báť, pretože je vodoodolný. Navyše tam zmestíte všetky potrebné materiály a v polstrovanej priehradke ľahko schováte aj notebook. V ponuke sú viaceré varianty, takže si každý vyberie ten svoj.


Škola nemusí automaticky znamenať nudu. S tými správnymi doplnkami  môžete byť originálny a šik a do školy sa aj tešiť. Minimálne na tie prestávky a spolužiakov.  


Pri písaní tohto článku sme sa inšpirovali tipmi z článku Späť do školy z blogu Vezmu.