Neničte si oblečenie – varte v štýlových zásterkách!

" Chcete v kuchyni naozaj zažiariť? Pripravte svojej rodine pokrm v štýlovom oblečení a v zásterách, ktoré naozaj pristanú."

Čokoľvek sladkého vo mňe evokuje predstavu zákuskov vo farebnom, bodkovanom, papierovom obale. Ideálne by som si mohla predstaviť takých tortičiek plný plech a pravdepodobne by sa mi veľmi páčilo v továrni na sny u Max a Caroline, ktoré v seriáli Dve socky také tortičky zdobia do nebeských rozmerov. Tortičky s bielou polevou, tortičky s jahodovou polevou, tortičky posypané čokoládou, koláč s malinami ... Lenže vždy tomu niečo chýba.

Keď som prvýkrát zazrela kuchynské zástery od Jessie Steele, vedela som, čo to je, čo tomu chýba. Jej zástery akoby na mňa dýchla atmosféru tej pravej pekárky, ktorá Vám upečie vždy len najlepšie sladkosti a ešte je usmievavá a príjemná. A bude to tým jediným, čo k tomu potrebujem.

Štýlové kuchynské zástery
Štýlové kuchynské zástery

„Kto by nemiloval kuchynský odev s najkrajšími a najsladším motívmi?“, hovorila som si, zatiaľ čo som premýšľala, že som príliš „pyšných“ majiteliek takých záster nestretla. Vlastne len jednu - Charlottu zo Sexu v meste. Tá v nej totiž varila v jednom z dielov seriálu, ktorý obletel snáď celý svet trikrát. Ale jedna krásna kuchárka medzi všetkými? To je na čase zmeniť!

Prečo variť a piecť v roztrhanom tričku, keď to ide tak krásne, štýlovo, žensky a farebne?

Podívajte se sami!

Výber je široký a tak nie je problém uspokojiť aj tú najnáročnejšiu dievčenskú dušičku. Bodky, tortičky, Eiffelovka, najrôznejšie vzory plné farieb, štýlu, elegancie a s potrebnou dávkou roztomilosti.

V kuchyni vám môže vypomôcť aj váš muž a vyzerať pri tom štýlovo. Profesionálne pracovné zástery, krásne košele i nohavice, ktoré mu budú slušať, nájdete tiež na Engelbert Strauss. Veď aj muži v kuchyni sú sexy a priznajme si, dámy, ktorá z nás by tam toho svojho v slušivej zástere nechcela.


Keď už máte štýlovú zásterku, nesmú vám chýbať ani krásne chňapky!

Článok uverejňujeme s dovolením autorky Sandry.

Objavte ďalšie produkty a inšpirácie súvisiace s článkom