Hlavné menu
Rady, tipy, nápady

Kúpte svojim potomkom detskú posteľ ako z rozprávky

V rozprávkovej posteli sa spí jednoducho rozprávkovo. Kúpte deťom posteľ s motívmi z ich obľúbených rozprávok. Mašinka Tomáš, Star Wars, Disneyho princezny alebo snehuliak Olaf? Poradíme vám!

Obľúbená rozprávka je zaručený liek na nespavosť detí. A aké to ešte len bude, keď sa v rozprávke priamo zaspáva? Blesk McQueen, hrdinovia zo Star Wars alebo Spiderman zaženú zlé mory chalanov a nad krásnymi snami dievčatiek môže bdieť Elza z Ľadového kráľovstva, Snehulienka, víla Cililing alebo napríklad Mickey a Minnie. Ako? Stačí deťom do izbičky zaobstarať krásnu posteľ s motívom z ich obľúbenej rozprávky. Prezdradíme vám, aké možnosti máte.

Pohádkové postele pro holky

  • Frozen čili Ledové královstí je v holčičím světě absolutním hitem. Vaši malou princeznu jistě potěšíte postelí s královskými sestrami Elsou a Annou a doplnit je můžete i Frozen povlečením, přehozy, nebo malými polštářky.
  • Myška Minnie je holčičím pohádkovým evergreenem a ve spojení s růžovou barvou nemůžete šlápnout vedle.
  • Do holčičího království rozhodně patří záclonky, kraječky, baldachýny a další něžné dekorace. U postele pro malou princeznu můžete vybírat z nepřeberného množství postýlek s nebesy, postelí ve skandinávském stylu ve tvaru domečku či praktických postelí s šuplíky a regály, kam se vejde spousta panenek.

Vyberte si pohádkovou postel pro vaši holčičku na Bianu:

Rozprávkové postele pre chlapcov

  • Chlapčenský ekvivalent súčasného rozprávkového hitu je Blesk McQueen z animáku Autá. Zohnať sa dajú lôžka celé v tvare slávneho červeného hrdinu na štyroch kolesách alebo s jeho motívom.
  • Mladší i starší chlapci budú nadšení z legendy, ktorá ide naprieč generáciami a jej sláva sa hviezd dotýka ... Star Wars. Posteľ či obliečky s majstrom Jodo, Stormtrooper alebo Dart Vaderom je sen každého malého aj veľkého fanúšika tejto vesmírnej ságy.
  • Policajné auto, hasičská Avia, závodná formula, alebo pirátska loď? To nie sú len najrôznejšie dopravné prostriedky, ale zaručené tipy postelí pre chlapcov.

Vyberte si rozprávkovú posteľ pre vášho chlapčeka na Biane:

ReadyBed alebo rozprávkové cestovanie

  • Ideálne riešenie rozprávkového spania na cestách: matrac + spací vak + vankúšik
  • Zložené do tašky, tak môžete mať Ľadové kráľovstvo, Autá alebo myšiaka Mickeyho.
  • ReadyBed je ideálne riešenie na prespávanie u kamarátov, výlety či iné provizórne spanie, ktoré bude vďaka tým správnym hrdinom rozprávkové.

Nájdite ďalšie produkty a inšpirácie súvisiace s článkom