Odporúčame
Popis produktu
Roztomilá mačička je hlavným námetom tejto hebučkej posteľnej bielizne. 3D obliečky s potlačou sú príjemným doplnkom do detskej izbičky a pýšia sa precíznym ušitím i hebkým priedušným materiálom, ktorý je nenáročný na údržbu, bez nutnosti žehlenia.
Parametre
| Materiál | Mikrovlákno |
|---|---|
| 3d efekt | Ano |
| Motív | Zvieratká |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Vzor | So zvieratami |
| Vzor 3d | Mačička |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Výrobca | XPOSE® |
Recenzie
Používateľské recenzie
prijemny material
vzhladovo velmi pekne
Zakúpené v eshope Savira.sk
Najlepšie produkty od Savira.sk

XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - levanduľová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - vanilková 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - svetle sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 200x220 cm
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - tmavo sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - kávová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Prešívaný vankúš 40x40 cm
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - tmavo sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - smaragdovo zelená 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - krémová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom




























