


Produkt priamo od výrobcu Ecolite máme skladom za cenu 35.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Typ zástrčky | C |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Stolná lampa |
| Miesto | Obývačka/Pracovňa |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na tele svietidla |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 8 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 8 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 45 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 630 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 360 ° |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 8 W |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Series | ADEPT Ecolite |
| Výrobca | Ecolite |

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom