Odporúčame
SADA 2x LED Stmievateľná žiarovka Philips Hue WHITE E27/9W/230V 2700K
História cien
- 27. 5. 2026 - 27,99 €
- 26. 6. 2024 - 27,99 €
- 15. 1. 2024 - 29,9 €
Popis produktu
Vytvorte si dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré môžete ovládať na diaľku a pomôže vám vytvoriť ideálne svetelné podmienky, ktoré budú vyhovovať vašim predstavám, činnosti či nálade. Doprajte si extrémne hladké stmievanie teplého bieleho svetla najvyššej kvality, vďaka sérii Hue White.Přejděte z tmavých úrovní tlmeného svetla na jasné pohodlné svetlo.Sada 2x LED stmievateľných žiaroviek Philips Hue White s paticou E27.Ovládanie pomocou aplikácie prostredníctvom Bluetooth a ZigBee - ovládajte až 10 žiaroviek pomocou smartfónu alebo tabletu, alebo využite systém Amazon Alexa a ovládajte tak svietidlá hlasom.Ovládajte tak cez funkciu Bluetooth až 10 produktov, pri použití Hue Bridge sa váš limit navýši na 50 možných pripojených produktov.K využitiu všetkých výhod Hue je potrebné vlastniť Hue Bridge - dá sa zakúpiť tu.Jednoducho spárujte svietidlá Hue s akýmkoľvek kompatibilným zariadením Amazon Echo alebo Google Home a užite si pohodlie správy inteligentných svetiel iba pomocou hlasu.Týmto rýchlo nastavíte požadovanú atmosféru v miestnosti.Kompatibilné so systémami Amazon Alexa a Apple Homekit.K diaľkovému ovládaniu svetla mimo domova je potrebné prepojovacie zariadenie Hue Bridge. Viac informácií o HUE systéme nájdete v našom článku.
Parametre
| Stmievateľné | Ano |
|---|---|
| Typ pätice | Závit E27 |
| Farba svetla | Teplé biele (2100 - 3500K) |
| Typ | LED |
| Ekologické | Ano |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | E27 |
| Príkon zdroja | 9 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné/Inteligentné osvetlenie |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W |
| Napätie | 230 V |
| Tvar | Banka |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Počet spínacích cyklov | 50000 ON/OFF |
| Series | WHITE BULBS Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Výrobca | Philips |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné vyhrievané zrkadlo s podsvietením CLARA ECO LED/12W/230V pr. 60 cm IP44
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






































