







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 571 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové autíčko BMW M5 s plošinou pre rodiča, čierne lakované Rozmery balenia: 127 cm x 64 cm x 37 cm Hmotnosť balenia: 31 kg
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 127 |
|---|---|
| Šírka výrobku v centimetroch | 37 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 50122.67 |
| Výška tovaru v centimetroch | 64 |
| Vek dieťaťa | Od 3 rokov |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Model | SX2118 |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Vlastná hmotnosť | 28 kg |
| Rozmery vozidla | 174 cm x 74 cm x 108 cm |
| Audio | Vstup MP3 |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Motor | 2x45W |
| Výrobca | LEAN CARS |













Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo










Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
