
Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 160x200 cm
160×200 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
59,44 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 160x220 cm
220×160 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
64,92 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 180x220 cm
180×220 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
72,23 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 180x240 cm
180×240 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
78,23 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 180x260 cm
180×260 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
84,36 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 200x240 cm
200×240 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
86,18 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 200x260 cm
260×200 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
92,88 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 220x260 cm
260×220 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
101,4 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 240x280 cm
280×240 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
117,84 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 240x300 cm
300×240 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
125,75 €

Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 260x320 cm
320×260 cm, jednofarebný, z polyesteru, kusový
144,01 €
Biante Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus Elen PM-128 Prírodná režná 240x280 cm
Rozmery 280×240 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 100,16 €
História cien
- 29. 5. 2026 - 117,84 €
- 22. 5. 2026 - 117,84 €
- 20. 5. 2026 - 100,16 €
- 1. 5. 2026 - 117,84 €
- 28. 4. 2026 - 100,16 €
- 11. 4. 2026 - 117,84 €
- 8. 4. 2026 - 100,16 €
- 25. 3. 2026 - 117,84 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Veľký dekoračný obdĺžnikový obrus na jedálenský stôl vo farbe prírodná režná, vyrobený zo 100% polyesteru, s gramážou 280 g/m2. Obrus dodávame kompletne obšitý. Dekoračné obrusy sú praktickým doplnkom interiéru Vášho domu, bytu, chalupy a sú vhodné aj do hotelov a reštaurácií. Sú stálofarebné, nekrčivé a jednoduché na údržbu. Ako správne zvoliť rozmer obrusu? Uvedené rozmery sú rozmery obrusu, nie stola. Bežný doporučený presah obrusu je cca 20-30 cm na každú stranu stola, tzn. ak máte stôl s rozmerom napr. 60x100 cm, objednávajte obrus s rozmerom 100x140 cm až 120x160 cm, vždy však s prihliadnutím na vlastné individuálne požiadavky. Šijeme v našich krajčírskych dielňach v ČR, ponúkame aj rozmery na mieru.
Rozmery
| Šírka: | 280 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 240 cm |
Parametre
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Metráž | Kusové |
| Farba | Béžová |
| Sortiment | Obrusy |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Jednofarebný |
| Druh materiálu | Polyester |
| Vzor | Jednofarebný, Režný |
| Kolekcia | PM, Elen |
| Zloženie materiálu | 100 % Polyester |
| Údržba | Pranie na max. 30 °C, Žehlenie do 110 °C, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 280 g/m² |
| Prevedenie | Obojstranné |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Rozmer obrusu | 240x280 cm |
| Výrobca | Biante |
Odporúčame

Goldea behúň na stôl 100% bavlnené plátno - bylinkové lístky 35x140 cm
Behúne, bavlnený, kusový
Skladom
Goldea behúň na stôl malaga - zelený režný 35x140 cm
140×35 cm, behúne, bavlnený
Skladom
Obrus PVC 3581102 metráž, 20 m x 140 cm, levanduľa, IMPOL TRADE
Z PVC, metrážový, klasický
Skladom


