


















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 337,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
McLaren Artur Batéria pre deti Modrá + pohon 4x4 + diaľkové ovládanie + pomalý štart + EVA + LED audio je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery vozidla: Dĺžka 121 cm, Šírka 65 cm, Výška 55 cm, Maximálne zaťaženie: 25 kg, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 24 cm, Šírka 9 cm, Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 24 cm, Šírka 9 cm, Prevodovky: Voľný štart, Predné/zadné, Svetlá: LED, Predné svetlá, Audio panel: MP3, Predinštalované zvonenia, USB vstup, AUX vstup (na pripojenie MP3 prehrávača alebo smartfónu), Tlačidlá s melódi... ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Arthurho vozidlo McLaren Motor 4x35 W Batéria 12 V 10 Ah Diaľkové ovládanie 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá Kolesá z EVA peny, Priemer 24 cm, Šírka 9 cm, Prevodovky Voľný štart, Predné/zadné, Svetlá LED, Predné svetlá, Vybavenie Audio panel MP3, Predinštalované zvonenia, USB vstup, AUX vstup (na pripojenie MP3 prehrávača alebo smartfónu), Tlačidlá s melódiami a klaksónom na volante, Indikátor nabitia Áno, Štart Podsvietený spínač, Otváranie dverí Áno Sedadlo Hĺbka 20 cm, Šírka 37 cm, Výška 24 cm, Sedadlo z ekokože, Rozmery Rozmery vozidla Dĺžka 121 cm, Šírka 65 cm, Výška 55 cm, Hmotnosť vozidla 19,6 kg, Rozmery kartónu 127 x 63 x 33 cm, Hmotnosť kartónu 23,4 kg, Maximálne zaťaženie 25 kg, Svetlá výška 12 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada, Kryt, Nabíjačka s LED indikátorom nabitia batérie Diaľkové ovládanie, Kábel s mini konektorom.
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Starttyp | Podsvietený spínač |
| Odporúčaný vek | 4 r.+ |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Svetlá výška | 12 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Motor – výkon | 35 W |
| Kolesá – šírka | 9 cm |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Batéria – napätie | 12 V |
| Prevod – štart | Voľný štart |
| Kolesá – priemer | ⌀24 cm |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Svetlá – typ | LED,Predné svetlá |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo STOP |
| Štart | Podsvietený spínač |
| Batéria – kapacita | 10 Ah |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 121 cm,Šírka 65 cm,Výška 55 cm |
| Hmotnosť vozidla | 19,6 kg |
| Hmotnosť balenia | 23,4 kg |
| Rozmery balenia | 127 x 63 x 33 cm |
| Výrobca | Ramiz |

Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, s polstrami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Plastový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Elektrické, samonasávacie, priemer
Na odoslanie o 5 dní
122×549 cm, pevný, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Plastový, so šikmou strechou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
102×74×87 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
96×71×74 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo