
Kancelársky regál BLOCK, 800 x 400 x 710 mm, biela
71×80×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmoRozmery 19×100×38 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Táto nástenná polica so zásuvkami má slúžiť ako dekoratívne, ale aj praktické rozšírenie vášho domova. Stabilný a trvácny materiál: Kompozitné drevo je trvácny a stabilný materiál s hladkým povrchom, ktorý je odolný voči vlhkosti, deformácii a štiepeniu, a tak predstavuje ideálnu voľbu na rôzne projekty.Dostatok úložného priestoru: Nástenná skrinka ponúka praktický úložný priestor na uchovávanie rôznych každodenných potrieb dobre organizovaných a na dosah.Funkcia nástennej montáže: Plávajúci nočný stolík nezaberá žiadnu podlahovú plochu. Môžete ju jednoducho zavesiť na stenu.Funkcia vystavenia: Na hornú časť skrinky môžete umiestniť svoje obľúbené fotografie, dekorácie alebo kvety, ktoré obohatia váš život.Široké využitie: Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu táto nástenná skrinka bez námahy doplní váš dekor a možno ju použiť v obývacej izbe, spálni a podobne. Dobre vedieť:Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Odporúčame nájsť a použiť skrutky a hmoždinky vhodné špeciálne pre vaše steny. Ak si nie ste istí, môžete sa poradiť s odborníkom. Prečítajte si pokyny a dodržujte jednotlivé kroky. Farba: Dub srtisianMateriál: Kompozitné drevoCelkové rozmery: 100 x 37,5 x 19 cm (Š x H x V)Rozmery každej zásuvky: 46 x 31,5 x 15,5 cm (Š x H x V)Maximálna nosnosť: 60 kgVýrobok je potrebné poskladať
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Drevo |
| Dekor | Dub |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Výrobca | Cezinternet |

71×80×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
60×30 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch