



Rozmery 40×40×35 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 55 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál: Laminovaná doska, ABS hrany: Áno, Hrúbka materiálu: 16 mm
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Zásuvka | Ano |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Lamino |
| Materiál: | Laminovaná doska |
| Abs hrany: | Áno |
| Hrúbka materiálu: | 16 mm |
| Hmotnosť produktu: | 10 kg |
| Počet zásuviek: | 2 |
| Typ nábytku: | Stojací |
| Hĺbka zásuvky: | 30 cm |
| Šírka zásuvky: | 30 cm |
| Úprava frontu: | Mat |
| Celková hmotnosť: | 10.60 kg |
| Hmotnosť | 10.6 kg |
| Výrobca | MOB |

42×42×28 cm, drevený, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
42×40×40 cm, v dekore dub, matný
SkladomDoprava zadarmo
42×42×28 cm, drevený, lesklý
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
42×42×28 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, matný, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
42×40×40 cm, v dekore dub, drevený
SkladomDoprava zadarmo
72×50×39 cm, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
57×60×35 cm, drevený, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
42×42×28 cm, drevený, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo