Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Brilagi - LED Stropné svietidlo CARVALHO SLIM 3xE27/60W/230V dub pr. 47 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 99,6 €
- 8. 8. 2025 - 99,6 €
- 25. 3. 2025 - 109,9 €
- 24. 3. 2025 - 111,9 €
- 21. 3. 2025 - 90,9 €
- 14. 1. 2025 - 109,9 €
- 1. 1. 2025 - 112,9 €
- 6. 11. 2024 - 109,9 €
- 19. 6. 2024 - 111,9 €
- 18. 6. 2024 - 149,9 €
Popis produktu
Rám je vyrobený z kvalitného dubového dreva. Rozptyl svetla zabezpečuje difúzor z masívneho pieskovaného skla. Dostupné v prevedení hnedá (prírodná farba dubu). Jedná sa o moderný doplnok do Vášho domova. Do svietidla sú určené žiarovky s paticou E27. Vybrať si môžete aj vo variante OAK SLIM či závesných lustrov.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Drevo |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Viaceré v skupine |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Hnedá |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W/95 W |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | E27 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 3 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 10 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Dekor dreva | Dub |
| Celkový svetelný tok | 2805 lm |
| Series | CARVALHO SLIM 45 cm, CARVALHO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Recenzie
Odporúčame

Moderné stropné svietidlo oceľ vrátane LED a stmievača - Rondas
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Japandi stropné svietidlo hnedé 3-svetlá - Multi Bida
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stropné svietidlo biele 3-svetlá - Multi Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo v štýle Art Deco čierne s dymovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 50cm 3-svetlé - Drum Duo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Vonkajšie nástenné svietidlo hrdzavo hnedé vrátane LED 2-svetiel IP65 solárne - Charlene
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Art Deco stropné svietidlo čierne s dymovým sklom 2-svetlá - Vidro
LED, sklenené, kovové
Skladom
Art Deco stropné svietidlo mosadz s jantárovým sklom - Busa
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Orientálne stropné svietidlo bambus - Amira
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné zabudované bodové svetlo čierne GU10 35 mm okrúhle výkyvné - Installa
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
SkladomModerné stropné svietidlo čierne pre koľajnicový systém 1-fázové 5W 400 lm 2700-4000K - Iconic Tsiri
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Japandi stropné svietidlo bambusové 42cm IP44 - Moana
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Moderné stropné svietidlo sivohnedé s bielou farbou 34 cm IP44 - Walden
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Stropné svietidlo čierne s dymovým sklom 2-žiarovkové IP44 - Charlois
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo béžové - Bida
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Japandi stropné svietidlo tmavé drevo s nastaviteľnými bodmi 3-svetlá IP44 - Ducha
Drevené, kovové, v modernom štýle
SkladomModerný 1-fázový koľajnicový reflektor tmavý bronz - Iconic Jeana
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Stropný ventilátor čierny 55 cm vrátane LED stmievateľný s diaľkovým ovládaním - Mandy
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo v štýle Art Deco zlaté so sklom - Ayesha
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 2-svetlá nastaviteľné obdĺžnikové - Jeana
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo sivohnedé s bielou farbou 25 cm IP44 - Walden
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Retro stropné svietidlo biele - Lina
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Stropný ventilátor čierny vrátane LED s diaľkovým ovládaním - Steer
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Orientálne ratanové stropné svietidlo 38 cm - Trammy
Drevené, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 60 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Morning
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo zlaté 41 cm IP44 - Yuma
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Orientálne stropné svietidlo ratan 30 cm - Tromma
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Japonské stropné svietidlo biele s látkovým tienidlom - Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Japandi stropné svietidlo béžové 3-svetlá - Multi Bida
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stropné svietidlo krémové s ľanovým tienidlom - Aisha
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné vyhrievané zrkadlo s podsvietením CLARA ECO LED/12W/230V pr. 60 cm IP44
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo




































































