Príjemný materiál
Neutrálny dizajn
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 39,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Romantický vzor margarétok tvorí unikátny dizajn týchto krepových obliečok. Pôvabné kvetinové obliečky vnesú do vašej spálne pocit sviežosti a čistoty. Obliečky na vankúše sú šité z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každá iná. Obliečky perte naruby, bez bielidiel a chemických čistidiel. Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky, Zips |
| Gramáž | 135 g/m2 |
| Materiál | 100% bavlna krep |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Krep |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Žehlenie | Nežehlivá úprava |
| Výrobca | Stanex |
Používateľské recenzie
Príjemný materiál
Neutrálny dizajn
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jesenná, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Doprava zadarmo