Duolla-LED Stropné svietidlo ROLLER DUO SHINY LED/24W/230V pr. 45 cm čierna/medená
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Ostatné |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1800 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 125 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |