Odporúčame
Sivá 3miestna pohovka MANDI VELVET
Rozmery 84×182×82 cm
História cien
- 15. 5. 2026 - 294,7 €
- 8. 12. 2025 - 294,7 €
- 20. 10. 2025 - 181,7 €
- 26. 8. 2025 - 238,1 €
- 4. 11. 2024 - 239,4 €
- 4. 11. 2024 - 281,7 €
- 9. 10. 2024 - 239,4 €
- 15. 1. 2024 - 280,5 €
Popis produktu
Materiál Zamatová tkanina: 100% polyester Drevo: Borovicové Preglejka Pena Rozmery Šírka: 182 cm Hĺbka: 82 cm Hĺbka sedadla: 51 cm Výška sedadla: 44 cm Výška celková: 84 cm Hmotnosť: 35 kg Rozmer balenia: 38 x 150 x 78 cm (š x d x v) Vyhotovenie Odnímateľné vankúše Nebieliť Žehliť pri teplote do 110 °C, žehlenie s parou môže spôsobiť nevratné poškodenie Profesionálne chemické čistenie v tetrachlóretyléne a všetkých rozpúšťadlách uvedených pre symbol F, jemný proces Dodávané v demonte
Rozmery
| Šírka: | 182 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 82 cm |
| Výška: | 84 cm |
Parametre
| S nožičkami | Ano |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Sivá |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Nosnosť | 250 kg |
| Úložný priestor | Bez úložného priestoru |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Zamatová látka |
| Rozkladanie | Bez rozkladania |
| Materiál nôh | Drevo |
| Hĺbka sedadla | 51 cm |
Najlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, biely
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 90 x 200 cm
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový rošt 90x200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Froté plachta tmavosivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Froté plachta béžová 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm tmavosivý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm svetlomodrý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Uterák Classic 50 x 100 cm tmavo modrý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Uterák Classic 50 x 100 cm svetlo zelený, 100% bavlna
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou MILO 75x75 cm, béžová
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Púdrovo ružové kancelárske kreslo AVOLA VELVET
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo






























