Odporúčame
Nadstavba otvorená MIRELLI, 800 x 400 x 600 mm, biela/dub sonoma
Rozmery 60×80×40 cm
História cien
- 30. 4. 2026 - 84,87 €
- 10. 1. 2026 - 84,87 €
- 5. 12. 2025 - 89,79 €
- 15. 8. 2025 - 81,18 €
- 25. 4. 2025 - 76,38 €
- 7. 1. 2025 - 79,7 €
- 1. 1. 2025 - 88,56 €
- 6. 9. 2024 - 86,4 €
- 19. 1. 2024 - 86,4 €
Popis produktu
Nadstavba · horná doska a police sú vyrobené z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 25 mm, korpus z lamina s hrúbkou 16 mm · všetky hrany sú vybavené plastovou ABS hranou · pohľadový chrbát skrine umožňuje postavenie nábytku do priestoru · nosnosť police 30 kg pri rovnomernom zaťažení · police pevné, vzdialenosť medzi policami 26,7 cm · skriňa sa dodáva demontovaná
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Dekor | Dub sonoma |
| Dezén | Biela / dub sonoma |
| Výška (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Hĺbka (mm) | 400 |
| Počet políc | 1 |
| Rozmery š x h x v (mm) | 800 x 400 x 600 |
| Typ dverí | Bez dverí |
| Uzamykateľná | Nie |
| Rad nábytku | MIRELLI |
Najlepšie produkty od B2bpartner.sk

Stojan na bicykle, 1+1 ZDARMA, 5 státí, na kotvenie
SkladomDoprava zadarmo
Skrinka na kľúče s mechanickým zámkom 1+1 ZADARMO, 48 kľúčov
Skrinky, kovový, s háčikmi
SkladomDoprava zadarmo
Drevený akustický panel, 2400 x 600 mm, B2BP008, balenie 5 ks, dub sonoma
Obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky mobilný kontajner MIRELLI, 4 zásuvky, čerešňa
So zásuvkami, v dekore čerešňa, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, čierna
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, 1800x900x400 mm, 5 políc, nosnosť police 175 kg, RAL 7031
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, 1790x900x400 mm, nosnosť 175kg
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Plechová skrinka na kľúče, na 24 kľúčov
Skrinky, kovový, s háčikmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Schránka na kľúče s kódovým zámkom, 114x94x40 mm
Na kľúče, s otváraním na kľúč, - pokladne a schránky
SkladomDoprava zadarmo
Kovová spisová skriňa, demontovaná, 4 police, 950 x 1950 x 400 mm, sivá
Kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 60 x 90 mm, čierna
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Plastový zásobník na dokumenty 1+1 ZADARMO, čierna
SkladomDoprava zadarmo
Korková nástenka v hliníkovom ráme, 900 x 600 mm
Korková, nástenná
SkladomDoprava zadarmo
Kovová policová skriňa s presklenými dverami, demontovaná, 900 x 1850 x 400 mm
Kovový, s dvierkami
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu, magnetická, 1800 x 1200 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, 1800x900x600 mm, 5 políc, nosnosť police 175 kg, RAL 7031
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Rokovací kancelársky stôl PRIMO SQUARE, 160x80 cm, sivostrieborná podnož, dub prírodný
V dekore dub, lesklý
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu 1+1 ZADARMO, magnetická, 1200 x 900 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo































