










Vytvorte si dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré môžete ovládať na diaľku a pomôže vám vytvoriť ideálne svetelné podmienky prispôsobené vašim predstavám, činnostiam či nálade. LED pásik zo série Hue Lightstrip WHITE AND COLOR AMBIANCE a sada 2x LED stmievateľná žiarovka Philips Hue WHITE AND COLOR AMBIANCE A60 E27/9W/230V 2000-6500K. Vytvorte si svetlo ľubovoľného tvaru a rozšírte ho až na 10 metrov. Obsahuje základnú sadu LED stmievateľného pásika 2 m + 2x LED žiarovka E27. LED pásik je možné skracovať podľa potreby po 33 cm na požadovanú dĺžku. Oživte akúkoľvek miestnosť jasným bielym svetlom a 16 miliónmi farieb (funkcia RGB). Zakomponujte ho do nábytku, pod kuchynské skrinky alebo zvýraznite detaily interiéru týmto príjemným nepriame osvetlením. LED pásik môžete ovládať pomocou mobilného zariadenia, tabletu alebo vypínača (možno dokúpiť). Zariadenie podporuje funkciu ZigBee – bezdrôtovú komunikačnú technológiu. Na ovládanie svetla je potrebné prepojovacie zariadenie Hue Bridge (možno dokúpiť). Pripojte zariadenie Hue Bridge a pomocou aplikácie Philips Hue nastavte požadovanú svetelnú scénu. Prepojovacie zariadenie Hue Bridge vám umožní ovládať viac svetiel naraz alebo ich rozdeliť do rôznych okruhov. Kompatibilné s Amazon Alexa a Apple Homekit. Viac informácií o HUE systéme nájdete v našom článku.
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
|---|---|
| Typ | LED žiarovka/LED pásik |
| Funkcie | ZigBee/Bluetooth/Alexa |
| Pätica | E27/Integrovaný LED modul |
| Typ žiarovky | A60 |
| Max. príkon zdroja | 20 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 20 W/9 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 110 W/60 W |
| Teplota chromatickosti | 2000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 806 lm/1600 lm |
| Typ zástrčky | C |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 29 W |
| Series | LED LIGHT STRIP HUE |
| Výrobca | Philips |

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo