Odporúčame
Globo 57911-2BW - Bodové svietidlo ROBBY 2xGU10/35W/230V čierna/hnedá
História cien
- 11. 5. 2026 - 35,99 €
- 11. 9. 2024 - 35,99 €
- 15. 1. 2024 - 36,99 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Globo máme skladom za cenu 35.99 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Štýl | Ostatné |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Pätica | GU10 |
| Max. príkon zdroja | 35 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Napätie | 230 V |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Series | ROBBY Globo |
| Výrobca | Globo |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




























