Odporúčame
Brilagi - LED Nástenné bodové svietidlo ASMUS 1xGU10/7W/230V čierna
26,9 €
História cien
- 11. 5. 2026 - 26,9 €
- 26. 6. 2025 - 26,9 €
- 15. 1. 2024 - 27,9 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 26.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40 W |
| Typ | Nástenné bodové svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka/Chodba |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Príkon zdroja | 7 W |
| Celkový svetelný tok | 530 lm |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 7 W |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Farba svetla | Denná biela |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Napätie | 230 V |
| Pätica | GU10 |
| Max. príkon zdroja | 10 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | RING Sollux, ASMUS Brilagi, FRIDA Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

36,9 €
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
29,9 €
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
20,8 €
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
15,9 €
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
83,9 €
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
43,9 €
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
27,9 €
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
38,9 €
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
18,9 €
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
8,39 €
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
20,9 €
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
71,3 €
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
27,99 €
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
43,9 €
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
27,6 €
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
SkladomDoprava zadarmo
32,9 €
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
79,9 €
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
28,9 €































