







Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 100.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40 W |
|---|---|
| Počet žiaroviek | 6 |
| Celkový príkon svietidla | 42 W |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Štýl | Ostatné |
| Príkon zdroja | 7 W |
| Celkový svetelný tok | 530 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Farba svetla | Denná biela |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Napätie | 230 V |
| Pätica | GU10 |
| Max. príkon zdroja | 10 W |
| Series | FRIDA Brilagi, ASMUS Brilagi, RING Sollux |
| Výrobca | Brilagi |

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo