Odporúčame
SADA 2x LED RGBW Stmievateľná žiarovka Philips Hue WACA P45 E14/5,1W/230V
História cien
- 30. 4. 2026 - 109,99 €
- 26. 6. 2024 - 109,99 €
- 25. 6. 2024 - 115,9 €
- 15. 1. 2024 - 110,9 €
Popis produktu
Vytvorte si dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré môžete ovládať na diaľku a pomôže vám vytvoriť ideálne svetelné podmienky prispôsobené vašim predstavám, činnostiam či nálade. Sada dvoch žiaroviek Philips Hue White And Color Ambience s päticou E14. Nastaviteľné odtiene bieleho svetla v rozsahu farebnej teploty 2000-6500K a možnosť výberu až z 16 miliónov farieb - RGB. Užite si mimoriadne plynulé stmievanie bieleho svetla a 16 miliónov farieb najvyššej kvality vďaka sérii Hue White And Color Ambience. Prechádzajte z tmavých úrovní tlmeného svetla na jasné, pohodlné biele svetlo. Ovládanie prostredníctvom aplikácie cez Bluetooth a ZigBee – ovládajte až 10 žiaroviek pomocou smartfónu alebo tabletu, alebo využite systém Amazon Alexa a ovládajte osvetlenie hlasom. Pri použití Hue Bridge sa limit zvýši až na 50 pripojených zariadení. Na rozšírenie počtu pripojených zariadení je potrebné vlastniť Hue Bridge. Jednoducho spárujte svetlá Hue s akýmkoľvek kompatibilným zariadením Amazon Echo alebo Google Home a užívajte si pohodlie ovládania inteligentného osvetlenia len hlasom. Takto rýchlo nastavíte požadovanú atmosféru v miestnosti. Kompatibilné so systémami Amazon Alexa a Apple Homekit. Viac informácií o systéme HUE nájdete v našom článku.
Parametre
| Stmievateľné | Ano |
|---|---|
| Typ pätice | Závit E14 |
| Farba svetla | Studené biele (5500 - 7000K) |
| Typ | LED |
| Rgb | Ano |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Čierna |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné/Ovládanie telefónom |
| Tvar | Banka |
| Pätica | E14 |
| Príkon zdroja | 5,1 W |
| Teplota chromatickosti | 2000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 470 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 50000 ON/OFF |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Napätie | 230 V |
| Záručná doba | 24 mesiacov |
| Series | WACA Philips |
| Výrobca | Philips |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FLARE LED/48W/230V 3000/4000/6000K +DO
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajšia dekoračná reťaz BAJA ST64 20xE27/1W/230V 20,9m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




































