







Vytvorte si dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré môžete ovládať na diaľku a pomôže vám vytvoriť ideálne svetelné podmienky prispôsobené vašim predstavám, činnostiam či nálade. Samostatná žiarovka Philips Hue White And Color Ambience s päticou E14. Nastaviteľné odtiene bieleho svetla v rozsahu farebnej teploty 2000–6500 K a možnosť výberu až z 16 miliónov farieb - RGB. Užite si mimoriadne plynulé stmievanie bieleho svetla a 16 miliónov farieb najvyššej kvality vďaka sérii Hue White And Color Ambience. Prechádzajte z tmavých úrovní tlmeného svetla na jasné, pohodlné biele svetlo. Ovládanie prostredníctvom aplikácie cez Bluetooth a ZigBee – ovládajte až 10 žiaroviek pomocou smartfónu alebo tabletu, alebo využite systém Amazon Alexa a ovládajte osvetlenie hlasom. Pri použití Hue Bridge sa limit zvýši až na 50 pripojených zariadení. Na rozšírenie počtu pripojených zariadení je potrebné vlastniť Hue Bridge. Jednoducho spárujte svietidlá Hue s akýmkoľvek kompatibilným zariadením Amazon Echo alebo Google Home a užívajte si pohodlie ovládania inteligentného osvetlenia len hlasom. Takto rýchlo nastavíte požadovanú atmosféru v miestnosti. Kompatibilné so systémami Amazon Alexa a Apple Homekit. Viac informácií o systéme HUE nájdete v našom článku.
| Typ žiarovky | P45 |
|---|---|
| Príkon zdroja | 5,1 W |
| Teplota chromatickosti | 2000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 470 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 50000 ON/OFF |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Záručná doba | 24 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Typ | LED žiarovka |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné/Ovládanie telefónom |
| Tvar | Banka |
| Pätica | E14 |
| Series | WACA Philips |
| Výrobca | Philips |

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo