Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 704 €
- 16. 7. 2024 - 704 €
- 1. 7. 2024 - 688 €
- 24. 6. 2024 - 702 €
- 19. 6. 2024 - 720 €
- 16. 3. 2024 - 706 €
- 29. 2. 2024 - 712 €
- 23. 2. 2024 - 738 €
- 15. 1. 2024 - 692 €
Popis produktu
Pohovka DORMA je univerzálna pohovka vyrobená z látky POSO. Modernosť v celej svojej kráse! Pohovka Dorma je moderný a štýlový kus nábytku, ktorý bol navrhnutý s ohľadom na ľudí, ktorí oceňujú pohodlie a funkčnosť. Táto sedačka je čalúnená menčestrovou látkou, ktorá je vhodná svojim elegantným vzhľadom a mäkkým povrchom. Funkcia spánku: Perfektným riešením u tohto modelu je funkcia spania a praktický úložný priestor, ktorý umožňuje pohodlné uloženie lôžkovín a ďalších predmetov. Pohovka Dorma je vybavená valčekovým systémom, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché rozloženie. Látka POSO: je rebrovaná, príjemná na dotyk a zároveň odolná látka pripomínajúca hrubý menčester. Nábytok v látke POSO je výrazným aranžérskym prvkom v miestnosti. Látka má vlastnosti PET FRIENDLY, čo znamená, že je šetrná k zvieratám. Táto látka sa vyznačuje vyššou odolnosťou proti poškodeniu. POSO je univerzálny, silný menčester, ktorý úplne premení vašu miestnosť. Pohovka je vyrobená z polyuretánovej peny T35 a bonellovej pružiny, ktorá zaistí optimálne pohodlie pri sedení a občas v spánku.
Rozmery
| Šírka: | 221 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 92 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Výška sedu | 40 cm |
| Šírka podrúčky | 14 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Biela;Hnedá;Krémová;Modrá;Ružová;Sivá;Zelená |
| Rozmer po rozložení | 140x191 cm |
| Farebná varianta | Tyrkysová |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hruba tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 57 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 130 kg |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 53 cm |
| Váha | 80 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Tkanina |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Hrubá tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Sedačka se rychle a snadno rozkládá.
Látka na sedačce při sezení povoluje. Není nikde prošitá. Malé polštářky jsou tvrdé a výplň je hrozná. Sedačka zvláštně voní, nemohu to z místnosti vyvětrat.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň


































