LED Stmievateľné stropné svietidlo s ventilátorom ZEPHYR LED/48W/230V čierna + DO
Nie je skladom
História cien
Popis produktu
Moderné LED stropné svietidlo s výkonným ventilátorom. Vhodné aj do nízkych miestností, kde je priestor značne obmedzený. Svetlo je možné stmievať a meniť jeho teplotu chromatičnosti od 3000K do 6000K. Ventilátor má šesť prevádzkových režimov a tiež voliteľnú reverznú funkciu (spätný chod). Výkon svietidla: 48 W. Výkon ventilátora: 17 W. Hlučnosť ventilátora: od 52 do 74 dB (v závislosti na otáčkach). Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia. Ako je svietidlo ovládané nástenným vypínačom, bude stmievať len krokovo.
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ŠtýlModerný
ZapínanieDiaľkovo ovládané
Napájacie napätie230V
TvarOkrúhle
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné
FunkcieStmievateľné diaľkovým ovládačom/LED technológia/Diaľkové ovládanie
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Ekvivalent klasickej žiarovky410 W
TypStropný ventilátor so svetlom
MiestoObývačka/Spálňa
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja48 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja48 W
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Záručná doba36 mesiacov
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla48 W