Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LED Stropné svietidlo LED/24W/230V 35cm 3000K/4000K/6400K
História cien
- 16. 5. 2026 - 28,9 €
- 24. 3. 2025 - 28,9 €
- 21. 3. 2025 - 23,9 €
- 15. 1. 2024 - 28,9 €
Popis produktu
Kruhové stropné svietidlo s jednoduchým elegantným dizajnom. Funkcia 3 v 1 poskytuje používateľovi možnosť vybrať si z 3 rôznych teplôt svetla. Teplota svetla: 3000K, 4000K a 6400K. K ich prepínaniu slúži vypínač z dolnej strany svietidla (pozri. foto). LED technológia svietidla vám ušetrí až 80% energie v porovnaní s klasickou žiarovkou. Vďaka svojej jednoduchej konštrukcii sa dá ľahko nainštalovať. Vhodné pre obývacie izby, spálne, pracovné miestnosti, chodby, reštaurácie alebo hotely. Současťou svietidla je aj LED zdroj. Záručná doba: 3 roky.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 180 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K/4000 K/6400 K |
| Celkový svetelný tok | 2600 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 360 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Series | BERET V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |
Recenzie
Odporúčame

Japandi stropné svietidlo béžové 3-svetlá - Multi Bida
LED, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie nástenné svietidlo čierne vrátane LED IP65 solárne - Charlene
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Stropný ventilátor čierny 55 cm vrátane LED stmievateľný s diaľkovým ovládaním - Mandy
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové stropné svietidlo čierne 30 cm - Johanna
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 2-svetlá nastaviteľné obdĺžnikové - Jeana
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 60 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Morning
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Art Deco stropné svietidlo mosadz s jantárovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Priemyselné bodové svetlo hrdzavohnedé s dreveným sklonom 2-svetlo - Gina
Drevené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Priemyselné bodové svetlo čierne 2-svetlo - Suplux
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Stropné svietidlo zelené 30 cm vrátane LED - Drum LED
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Inteligentné stropné svietidlo biele 29,5 cm vrátane LED RGBW IP54 - Siem
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderné stropné svietidlo bronzové 2-žiarovkové nastaviteľné obdĺžnikové - Jeana
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 45 cm 3-svetlo - Drum Trio
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Orientálne stropné svietidlo ratan 30 cm - Tromma
Drevené, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 50 cm 3-svetlo - Drum Duo
Kovové, plastové, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Rowan
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Stropný reflektor čierny s dymovým sklom okrúhly 3-svetlo nastaviteľný - Laura
Skladom
Stropné svietidlo Art Deco tmavý bronz s hnedým sklom - Sandra
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Rustikálne stropné svietidlo biele 50 cm - Drum Jute
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
SkladomModerný 1-fázový koľajnicový reflektor tmavý bronz - Iconic Jeana
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Retro stropné svietidlo biele - Lina
Kovové, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71313
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Japonské stropné svietidlo biele s látkovým tienidlom - Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Japandi stropné svietidlo biele 3-svetlá - Multi Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Orientálne stropné svietidlo bambus - Amira
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Stropné svietidlo v štýle Art Deco čierne s dymovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo sivohnedé s bielou farbou 34 cm IP44 - Walden
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Vonkajšie nástenné svietidlo hrdzavo hnedé vrátane LED 2-svetiel IP65 solárne - Charlene
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 50cm 3-svetlé - Drum Duo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne štvorcové vrátane LED IP44 - Lys
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo



































































