Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LED Luster na lanku TUBA 3xGU10/4,8W/230V čierna
História cien
- 31. 3. 2026 - 97,9 €
- 4. 3. 2025 - 97,9 €
- 14. 1. 2025 - 89,9 €
- 1. 1. 2025 - 91,9 €
- 15. 1. 2024 - 89,9 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Helam máme skladom za cenu 97.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Čierna |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Príkon zdroja | 4,8 W |
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Typ | Luster na lanku |
| Miesto | Obývačka/Kuchyňa/Spálňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | GU10 |
| Počet žiaroviek | 3 |
| Celkový príkon svietidla | 14,4 W |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Max. príkon zdroja | 4,8 W |
| Celkový svetelný tok | 1260 lm |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 37 W |
| Štýl | Ostatné |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Funkcie | LED technológia |
| Series | TUBA Helam |
| Výrobca | Helam |
Odporúčame

Moderné závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 5-svetiel - Sheena
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Retro závesná lampa čierna so zeleným sklom - Denise
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Moderné závesné svietidlo priehľadné 35 cm - Pallon
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Moderné závesné svietidlo čierne 50cm 3-svetlá - Drum Duo
Do kuchyne, v modernom štýle, plastový
SkladomModerné čierne závesné svietidlo pre koľajnicový systém 1-fázový - Iconic Lloyd
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Retro závesná lampa čierna s oranžovým sklom - Denise
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Japonská závesná lampa čierna s bambusom - Kea
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo biele 50 cm 3-svetlo - Plu
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne oválne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné - Ovallo
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne - Tubo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Závesná lampa Art Deco béžová s bielym sklom 8-Lights - Sandra
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 5-svetiel - Gus
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderný luster čierny s dymovým sklom, 9 svetiel - Amel
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 3-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Priemyselné stropné svietidlo tmavo bronzové 6-žiarovkové - Sydney
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatom a dymovým sklom 4-svetlo - Zuzanna
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 2-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderný koľajnicový systém s 6 čiernymi závesnými svetlami 1-fázový - Slimline Keno
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 3-svetlo - Stavelot
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne 60 cm vrátane LED 3-stupňové stmievateľné - Anello
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa mosadzná s jantárovým sklom 3-svetlá - Gus
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo tmavá bronz so sklom jantárovej farby 8-svetlo - Sandra
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4-svetlá - Dame
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 40 cm - Ball 40
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s dymovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne & zlaté s dymovým sklom - Zuzanna
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Moderné závesné svietidlo zlaté s jantárovým sklom 3-svetlá - Traditional
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierne+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom TRIANGLE LED/20W/230V antracit
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED Stmievateľná žiarovka Philips R7s/14W/230V 4000K 118 mm
LED, stmievateľná, s päticou R7s
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
































































