Odporúčame
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Sivá/biela
Rozmery 85×220×92 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Jednoduchá montáž a manipulácia (29%)
- Praktické a priestranné (29%)
- Dlhšia čakacia lehota (14%)
História cien
- 30. 5. 2026 - 536 €
- 16. 7. 2024 - 536 €
- 1. 7. 2024 - 526 €
- 24. 6. 2024 - 536 €
- 19. 6. 2024 - 548 €
- 18. 6. 2024 - 552 €
- 17. 3. 2024 - 540 €
- 29. 2. 2024 - 544 €
- 23. 2. 2024 - 564 €
- 14. 2. 2024 - 586 €
- 1. 2. 2024 - 528 €
Popis produktu
Veľká rozkladacia sedacia súprava Hewlet model 2. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky VELUR-Micro v mnohých moderných farebných odtieňoch. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Moderný design vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena vysokej tvrdosti a odolnosti T28. Poťahová látka s hebkým povrchom, veľmi príjemná na dotyk. Má vodoodpudivú úpravu pre ľahké čistenie. Sedacia súprava má 1 úložný priestor pod sedákom. Parametre: konštrukcia: drevo, OSB doska pur pena poťah: VELUR-Micro výška sedu: 33 cm výška: 75 cm šírka: 225 cm hĺbka: 90 cm priestor po rozložení: 140 cm x 190 cm Fotografia je iba ilustračná.
Rozmery
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 92 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Veľkosť | Dvojmiestne |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Sivá |
| Výška sedu | 35 cm |
| Šírka podrúčky | 16 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Červená;Hnedá;Sivá |
| Rozmer po rozložení | 140x190 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 52 cm |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Farebná varianta | Sivá/biela |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Jednoduchá montáž a manipulácia (29%)
- Praktické a priestranné (29%)
- Zodpovedá popisu/obrázku (14%)
- Dlhšia čakacia lehota (14%)
Používateľské recenzie
Perfektný
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené zo slovenčiny ()
Rýchlo zostaviteľná stabilná skriňa. Bol to dobrý výber.
Veľmi praktické, dobre sa s tým manipuluje. Som rád, že som si to vybral.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Po rozložení pěkně prostorná, nikde není "vykousnuté", plocha je symetrická.
Hezká jednoduchá sedačka na spaní pro vnoučata na prázdninách a pro návštěvu.
Zatím nic.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
veľký výber
dlhšia čakacia lehota
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Zodpovedá obrázku, za mňa spokojnosť
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň




























