Odporúčame
Samozavlažovací plastový kvetináč DRTC600 60 cm - antracit
Rozmery 24×60×25 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 27 €
- 3. 4. 2024 - 27 €
- 15. 1. 2024 - 20 €
Popis produktu
Elegantným, estetickým a funkčným doplnkom Vašej záhrady, terasy, balkónov či interiéru sa stane štýlový samozavlažovací plastový kvetináč DRTC600 60 cm. Vyznačuje sa svojou neprehliadnuteľnou textúrou imitujúcou vypletaný prírodný ratan a vďaka jeho rozmerom (ŠxHxV): 60x25x24 cm v ňom môžete pestovať viac druhov rastlín či kvetín naraz. Jeho súčasťou je aj praktický zavlažovací systém, ktorý sa postará o to, aby kvetináč nebol plný vody a rastliny si vsiaknu toľko vody, koľko potrebujú. Dokonalé prevedenie antracit skvele zapasuje do každého štýlu zariadenia interiéru či exteriéru.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 25 cm |
| Výška: | 24 cm |
Parametre
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Veľkosť | Veľké |
| Tvar | Hranaté |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.036 m3 |
| Kusov v balení výrobcu | 3 ks |
| Čistá váha výrobcu | 2.08 kg |
| Vnútorný objem | 30 l |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DRTC600 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Výhody produktu | Samozavlažovanie |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom









