











Rozmery 60×10 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Číre sklo Držiaky sú súčasťou balenia Vhodná ako doplnok k zrkadlu 22430
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 10 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 600x100 mm |
| Dĺžka | 600 |
| Materiál | Sklo, Sklo, Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Dĺžka (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Séria | Aqualine SAMBA |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Aqualine |

8×36×17 cm, rohová, priemer

60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo