Porovnajte ceny od 180,79 € do 198 € v 3 e-shopoch:
Mexen Rio, štvorcový sprchovací kút s posuvnými dverami 90(dvere) x 90(dvere) x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 860-090-090-70-00
Rozmery 190×90×90 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 180,79 € do 198 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 187,98 €
- 3. 4. 2026 - 187,98 €
- 12. 10. 2025 - 183,01 €
- 4. 3. 2025 - 173,17 €
- 28. 5. 2026 - 180,79 €
- 3. 4. 2026 - 180,79 €
- 12. 10. 2025 - 165,89 €
- 4. 3. 2025 - 165,89 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen RIO, štvorcový sprchovací kút 90x90x190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 860-090-090-70-00 Ste fanúšikom moderného dizajnu a zaujímate sa o jedinečný interiér vašej kúpeľne? Nemohli ste siahnuť lepšie - štvorcová kabína Mexen Rio s rozmermi 90 x 90 cm bezpochyby upúta pozornosť. Jeho čierna povrchová úprava vyzerá mimoriadne originálne. Priehľadné sklo v kabíne je vyrobené z tvrdeného skla najvyššej kvality pokrytého vrstvou, ktorá uľahčuje čistenie. Kabína umožňuje vyrovnávanie nerovných stien. Je to ideálna voľba pre milovníkov nenápadných riešení. Technické údaje: Výrobca: Mexen Séria: Rio Rozmery: 90x90x190 cm Osadenie: univerzálne (ľavá alebo pravá montáž) Typ: štvorcový Farba profilu: čierna Farba skla: číra Materiál: tvrdené bezpečnostné sklo, 6mm Náter pre ľahké čistenie (Easy Clean): áno Vyrovnanie nerovnosti steny: áno Nastavenie šírky: áno Možno nainštalovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno Materiál profilov: hliník Vysoká kvalita dvojitých valcových koliečok Súprava tesnení
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Pôdorys | Štvorec |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Vanička | Bez vaničky |
| Farba | Čierna |
| Typ | Štvorcový, Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |
| Ochranný povlak | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 530 |
| Ean | 5903163382936 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Rio |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |
Recenzie
Používateľské recenzie
Pri montaži je ťažko sa orientovat v montažnom navode a plastove ocheanne krytky šrobov nedržia musel som ich lepit
Cena
Rychle dodanie
Zakúpené v eshope Heavenshop.sk
Odporúčame

Sprchový kút štvrťkruh 90x90 cm SAT Project SIKOMUS90CRT
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Set sprchovacieho kúta a vaničky, štvrťkruh 90x90 cm Multi Basic SIKOBKMUS90CRT
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
Sprchový kút štvorec 90x90 cm SAT TEX SIKOTEXQ90CRT
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
Sprchový kút štvorec 90x90 cm SAT Project SATPROMUQ90CT
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
Sprchový kút štvorec 100x100 cm SAT TEX BB SATTEXQBB100CT
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
Sprchový kút štvorec 80x80 cm SAT Project SIKOMUQ80CRT
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
Sprchový kút štvrťkruh 80x80 cm SAT Project SATPROMUS80CT
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom



