

Rozmery 6×52×14 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen príslušenstvo, RUFO polička sklenená, čierna, 7050937-70 Technické údaje: Materiál: kov + sklo Povrchová úprava: čierna Šírka: 520 mm Výška: 57 mm Vzdialenosť od steny: 138 mm
| Šírka: | 52 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 14 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Vzdialenosť od steny | 13,8 cm |
| Ean | 5907709121041 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Výška (mm) | 57 |
| Šírka (mm) | 520 |
| Séria | Mexen Rufo |
| Montáž | Vŕtaním |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Mexen |

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
8×36×17 cm, rohová, priemer

33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo