

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen príslušenstvo, RUFO polička sklenená, chróm, 7050937-00 Technické údaje: Materiál: kov + sklo Povrchová úprava: chrómová Šírka: 520 mm Výška: 57 mm Vzdialenosť od steny: 138 mm
| Šírka: | 52 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 14 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Vzdialenosť od steny | 13,8 cm |
| Ean | 5907709121034 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Výška (mm) | 57 |
| Šírka (mm) | 520 |
| Séria | Mexen Rufo |
| Montáž | Vŕtaním |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Mexen |
Používateľské recenzie
Velka spokojnosť.
Zakúpené v eshope Heavenshop.sk

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Rovná
Skladom