Odporúčame
Komoda borovice biela č36 hloubka 47
Rozmery 78×118×47 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 550 €
- 31. 1. 2024 - 550 €
Popis produktu
O PRODUKTU Komoda č36 biela hloubka 47 je zhotovena z borovicového dřeva, díky čemu má odolnou konstrukci. Ergonomický tvar umožní uschovat věci a udržovat pořádek. Díky kolejnicím se zásuvky vysunují velmi lehce a přispívají tak k pohodlnému používání. Svým minimalistickým designem se hodí do klasického i moderního interiéru. Kus nábytku z přírodního dřeva působí jako vkusný dekorační prvek. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva nejlepší kvality a natřen 3 vrstvami ekologického laku. Jako jedni z mála používáme při výrobě laky, které mají certifikát Státní hygienické stanice. Laky, které používáme, jsou schváleny pro použití na předmětech, s kterými přicházejí do styku děti (shoda s normou DIN EN 71, č. 3). Výrobek je dodáván v balících a je určen pro samostatnou montáž. Rozměry: Cena obsahuje: Celková šířka: 118cm Celková výška: 78cm Celková hloubka: 47cm Tloušťka desky: 2cm Čtvercová noha: 5cm Komodu dřevěnou č36 hloubka 47 Montážní sadu + klíč Návod k montáži Pojištěnou zásilku
Rozmery
| Šírka: | 118 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 47 cm |
| Výška: | 78 cm |
Parametre
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Zatváranie | Zásuvkové, Dvierkové, Kombinované |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Výrobca | AMI Nábytek |







