Odporúčame
Konferenčný stolík Volta - dub zlatý / čierna
Rozmery 45×113×63 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 136 €
- 5. 10. 2024 - 136 €
- 12. 9. 2024 - 121 €
- 24. 7. 2024 - 136 €
- 18. 7. 2024 - 116 €
- 15. 3. 2024 - 136 €
- 15. 1. 2024 - 144 €
Popis produktu
Konferenčný stolík VOLTA nezostane bez povšimnutia. Jeho jedinečný dizajn v industriálnom štýle bude stredobodom pozornosti a pochváli ho každá návšteva. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná dyhovaná MDF v krásnom prevedení dub zlatý, v kombinácii s čiernou. Jeho zaujímavá konštrukcia je vyrobená z práškovo lakovanej ocele, ktorá je odolná voči poškriabaniu. Je v čiernom prevedení. Okrem priestrannej vrchnej dosky disponuje aj otvoreným úložným priestorom umiestneným pod ňou. celkové rozmery sú (ŠxHxV): 113x63x45 cm. Jeho maximálna nosnosť je 30 kg a je dodávaný v demonte. Konferenčný stolík je neodmysliteľnou súčasťou každej obývačky.
Rozmery
| Šírka: | 113 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 63 cm |
| Výška: | 45 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Industriálny |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1022 m3 |
| Čistá váha dodávateľa | 23.5 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 24 kg |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Volta |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub zlatý / čierna |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| Druh aglomerovaného materiálu | Dyhovaná MDF |
| Osvetlenie | Nie |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom




















