






Rozkladacia sedacia súprava Maril. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky, príjemné na dotyk. Tkanina je odolná voči rôznym faktorom vyplývajúcich z používania, ako je oter sedadla a operadiel a tiež proti znečisteniu.Pohovky a rohové rozkladacie sedacie súpravy sú zakončené lamelou a stredne veľkými nohami z bukového dreva. Jednoduché rozkladanie sedacej súpravy na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena T28. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - hladká tkanina Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
| Výška sedu | 45 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 5 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Farba produktu | Sivá |
| Rozmer po rozložení | 132x202 cm |
| Tvar | Tvar L |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 4;4 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Farebná varianta | Svetlosivá |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Rohová | Áno |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |

205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne