



Vytvorte si dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré môžete ovládať na diaľku a pomôže vám vytvoriť ideálne svetelné podmienky, ktoré budú vyhovovať vašim predstavám, činnosti či nálade. Samostatná LED stmievateľná žiarovka E14Lze ovládať pomocou bluetooth Kompatibilná so systémami Amazon Alexa a Apple Homekit - iba pri dokúpení prepojovacieho zariadenia Hue Bridge. Viac informácií o HUE systéme nájdete v našom článku.
| Typ | LED žiarovka |
|---|---|
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné/Inteligentné osvetlenie |
| Pätica | E14 |
| Typ žiarovky | P45 |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40 W |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Celkový svetelný tok | 470 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 50000 ON/OFF |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Series | WHITE BULBS Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Výrobca | Philips |

S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo