Odporúčame
Kuchyňa Marija 200 - biely lesk / dub sonoma
Rozmery 200×29 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 342 €
- 5. 10. 2024 - 342 €
- 12. 9. 2024 - 301 €
- 4. 4. 2024 - 342 €
- 15. 1. 2024 - 338 €
Popis produktu
Modernú kuchyňu MARIJA 200 možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: dolná široká skrinka (80x44,8x82 cm), dolná úzka skrinka (60x44,8x82 cm), horná široká skrinka (80x29,8x60 cm), horná skrinka nad digestor (60x29,8 cm) a horná úzka skrinka (60x29,8x60 cm). Zostava je vyrobená z kvalitného laminátu, ktorý je odolný proti krátkodobej vlhkosti a ľahko sa udržiava. Jednotlivé skrinky sú doplnené vodorovnými kovovými úchytkami. Závesné skrinky sa otvárajú pomocou plynových piestov. Korpus skriniek je vyrobený vo farebnom prevedení dub sonoma a fronty skriniek sú vyrobené v jemnej bielej farbe s vysokým leskom. Kuchyňa sa dodáva s bielou pracovnou doskou, ktorej hrúbka je 28 mm. Hĺbka pracovnej dosky je 60 cm. Dĺžka horných skriniek je 200 cm a dĺžka dolných skriniek je 140 cm. Hĺbka kuchynskej zostavy bez pracovnej dosky je 29,8 cm. Vďaka svojim rozmerom je zostava Marija výbornou voľbou do menších priestorov.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 29 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Štýl | Moderný |
| Farba | Sivá |
| Dekor | Dub sonoma |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Hĺbka 2 | 60 cm |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 8 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.191 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 87 kg |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Marija 200 |
| Hĺbka od - do (cm) | 29,8 - 60 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Odborná |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biely lesk / dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Drez | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom


