Porovnajte ceny od 253,71 € do 373 € v 6 e-shopoch:
Kuchyňa Daria 240 - dub craft / antracit
Rozmery 240×32-60 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 6 e-shopov v cenovom rozpätí od 253,71 € do 373 €:
História cien
- 27. 5. 2026 - 330,87 €
- 15. 5. 2026 - 330,87 €
- 30. 4. 2026 - 331,37 €
- 9. 4. 2026 - 322,06 €
- 24. 3. 2026 - 327,84 €
- 9. 3. 2026 - 321,04 €
- 28. 2. 2026 - 316,74 €
- 20. 2. 2026 - 332,76 €
- 13. 2. 2026 - 335,36 €
- 22. 1. 2026 - 323,7 €
- 21. 10. 2025 - 313,36 €
- 2. 9. 2025 - 316,2 €
- 26. 7. 2025 - 314,34 €
- 17. 5. 2025 - 313,36 €
- 21. 3. 2025 - 315,3 €
- 1. 3. 2025 - 314,8 €
- 22. 2. 2025 - 307,39 €
- 15. 2. 2025 - 318,33 €
- 27. 5. 2026 - 253,71 €
- 15. 5. 2026 - 253,71 €
- 30. 4. 2026 - 253,71 €
- 9. 4. 2026 - 253,71 €
- 24. 3. 2026 - 253,71 €
- 9. 3. 2026 - 253,71 €
- 28. 2. 2026 - 253,71 €
- 20. 2. 2026 - 253,71 €
- 13. 2. 2026 - 253,71 €
- 22. 1. 2026 - 253,71 €
- 21. 10. 2025 - 253,71 €
- 2. 9. 2025 - 253,71 €
- 26. 7. 2025 - 253,71 €
- 17. 5. 2025 - 253,71 €
- 21. 3. 2025 - 253,71 €
- 1. 3. 2025 - 253,71 €
- 22. 2. 2025 - 253,71 €
- 15. 2. 2025 - 253,71 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Modernú kuchyňu DARIA 240 možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: dolná drezová skrinka (80x44,8x82 cm), dolná skrinka (60x44,8x82 cm), dolná úzka skrinka (40x44,8x82 cm), horná široká skrinka (80x31,9x60 cm), horná skrinka nad digestor (60x31,9 cm), horná skrinka (60x31,9x60 cm) a horná úzka skrinka (40x31,9x60 cm). Zostava je vyrobená z kvalitných laminátových dosiek, ktoré sú odolné proti krátkodobej vlhkosti a ľahko sa udržiavajú. Jednotlivé skrinky sú doplnené vodorovnými úchytkami. Závesné skrinky sa otvárajú pomocou plynových piestov. Korpus skriniek a pracovná doska sú vyrobené v prevedení antracit a fronty skriniek sú v dekore dub craft. Kuchyňa sa dodáva s pracovnou doskou, ktorej hrúbka je 28 mm. Hĺbka pracovnej dosky je 60 cm. Dĺžka horných skriniek je 240 cm a dĺžka dolných skriniek je 180 cm. Hĺbka kuchynskej zostavy bez pracovnej dosky je 31,9 cm.
Rozmery
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 32-60 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Štýl | Moderný |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 118.7 kg |
| Váha s obalom interná | 106 kg |
| Hĺbka 2 | 60 cm |
| Počet balíkov dodávateľa | 11 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.248 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Daria 240 |
| Hĺbka od - do (cm) | 31,9 - 60 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Odborná |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub craft / antracit |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Drez | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Recenzie
Podobné produkty

Kuchynská linka Belini 180 cm dub wotan s pracovnou doskou Superuniqa2 TOR SUPERUNIQA2/4/WT/DW/0/B1
V modernom štýle, sektorová, v dekore dub

Kuchynská linka Belini 180 cm dub sonoma s pracovnou doskou Superuniqa2 TOR SUPERUNIQA2/4/WT/DS/0/B1
V modernom štýle, sektorová, matná

Kuchynská linka Belini 120 cm biely lesk s pracovnou doskou Vulcano INF VULCANO/3/WT/W/0/D
V modernom štýle, lesklá, rovná

Kuchynská linka Belini 300 cm dub sonoma s pracovnou doskou Ella TOR ELLA/5/WT/DS/0/F
V modernom štýle, sektorová, matná

Kuchynská linka Belini 120 cm dub sonoma s pracovnou doskou Vulcano TOR VULCANO/2/WT/DS/0/T
V modernom štýle, sektorová, matná

Kuchynská linka Belini 120 cm biely lesk / čierny lesk s pracovnou doskou Vulcano INF VULCANO/3/WT/WB/0/D
V modernom štýle, sektorová, lesklá

Kuchynská linka Belini 120 cm čierny lesk s pracovnou doskou Vulcano INF VULCANO/3/WT/B/0/D
V modernom štýle, lesklá, rovná

Kuchynská linka Belini 180 cm biely lesk s pracovnou doskou Superuniqa2 INF SUPERUNIQA2/5/WT/W/0/B1
V modernom štýle, lesklá, rovná

Kuchynská linka Belini 180 cm šedý lesk s pracovnou doskou Superuniqa2 INF SUPERUNIQA2/4/WT/S/0/B1
V modernom štýle, sektorová, lesklá

Kuchynská linka Belini 300 cm dub sonoma s pracovnou doskou Armin3 TOR ARMIN3/2/WT/DS/0/U
Rohová, v modernom štýle, sektorová

Kuchynská linka Belini 180 cm dub sonoma s pracovnou doskou Superuniqa3 TOR SUPERUNIQA3/4/WT/DS/0/E
V modernom štýle, sektorová, matná

Kuchynská linka Belini 120 cm dub sonoma s pracovnou doskou Eleganta TOR ELEGANTA/2/WT/DS/0/T
V modernom štýle, sektorová, matná

Kuchynská linka Belini Premium Full Version 380 cm dub wotan s pracovnou doskou SARAH
V modernom štýle, drevená, sektorová

Kuchynská linka Belini Premium Full Version 480 cm dub wotan s pracovnou doskou STACY
Rohová, v modernom štýle, sektorová

Kuchynská linka Belini 180 cm šedý antracit Glamour Wood s pracovnou doskou Superuniqa3 TOR SUPERUNIQA3/4/WT/GW1/0/E
V modernom štýle, sektorová, lesklá

Kuchynská linka Belini Premium Full Version 240 cm dub wotan s pracovnou doskou SANDY
V modernom štýle, drevená, sektorová

Kuchynská linka Belini 180 cm dub wotan s pracovnou doskou Primera2 TOR PRIMERA2/2/WT/DW/0/B1
V modernom štýle, sektorová, v dekore dub

Kuchynská linka Belini 180 cm biely mat / šedý antracit Glamour Wood s pracovnou doskou Superuniqa3 TOR SUPERUNIQA3/3/WT/WTGW1/0/E
V modernom štýle, sektorová, matná

Kuchynská linka Belini 300 cm biely mat / šedý antracit Glamour Wood s pracovnou doskou Armin3 TOR ARMIN3/1/WT/WTGW1/0/U
Rohová, v modernom štýle, sektorová

Kuchynská linka Belini 180 cm šedý mat s pracovnou doskou Superuniqa2 TOR SUPERUNIQA2/3/WT/SR/0/B1
V modernom štýle, matná, rovná

Kuchynská linka Belini 180 cm biely lesk / čierny lesk s pracovnou doskou Superuniqa2 INF SUPERUNIQA2/4/WT/WB/0/B1
V modernom štýle, sektorová, lesklá

Kuchynská linka Belini 180 cm dub sonoma s pracovnou doskou Laurentino2 TOR LAURENTINO2/3/WT/DS/0/B1
V modernom štýle, sektorová, matná

Kuchynská linka Belini 300 cm šedý antracit Glamour Wood s pracovnou doskou Armin3 TOR ARMIN3/1/WT/GW1/0/U
Rohová, v modernom štýle, sektorová

Kuchynka PRIMO s drezom a batériou, čerešňa
176×100×60 cm, matná, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Kuchynská linka Belini 240 cm šedý lesk s pracovnou doskou Uniqa INF UNIQA/4/WT/S/0/B1
V modernom štýle, sektorová, lesklá

Kuchynská linka Belini 360 cm šedý lesk s pracovnou doskou Lidia Uniqa INF LIDIAUNIQA/3/WT/S/0/B1
Rohová, v modernom štýle, lesklá

Kuchynská linka Belini 180 cm biely lesk / čierny lesk s pracovnou doskou Laurentino2 INF LAURENTINO2/2/WT/WB/0/B1
V modernom štýle, sektorová, lesklá

Kuchynka PRIMO, drez, batéria, 1/2 dvierka, čerešňa
176×100×32-60 cm, matná, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Kuchynská linka Belini 180 cm šedý lesk s pracovnou doskou Primera2 INF PRIMERA2/2/WT/S/0/B1
V modernom štýle, lesklá, rovná

Kuchynská linka Belini 120 cm dub wotan s pracovnou doskou Vulcano2 TOR VULCANO2/3/WT/DW/0/B1
V modernom štýle, sektorová, v dekore dub

Kuchynská linka Belini 180 cm biely lesk / čierny lesk bez pracovnej dosky Primera2 INF PRIMERA2/3/WT/WB/0/B1
V modernom štýle, lesklá, rovná

Kuchynská linka Belini 260 cm dub wotan s pracovnou doskou Justyna TOR JUSTYNA/2/WT/DW/0/B1
V modernom štýle, sektorová, v dekore dub
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom